Συνταγές απο...σπιτι!!!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Συνταγές απο...σπιτι!!!

Συνταγες και αλλα
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 3:22 pm

Ελάτε να λέμε από δω κάθε μέρα τα δικά μας....

Να συζητάμε ότι θέμα θέλουμε ελεύθερα!!!!

Σας δίνω Ραντεβού για αύριο το πρωί...
Τι λέτε θα είστε εδώ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 10:20 am

Σήμερα Σάββατο ξέρω έχετε δουλειές και όλα τα άτομα της οικογένειας στο σπίτι.....

Το ραντεβού μας όμως ισχύει για τη Δευτέρα πρώτα ο Θεός ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_biggrin ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_biggrin ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_biggrin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:11 am

που ειστε καλε; μονο εγω ειμαι εδω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:14 am

αληθεια ,Αλεξανδρα υπαρχει δυνατοτητα να εχουμε ενα chat room;
Η ασχετη με την τεχνολογια εμαθα και το chat room που μεχρι εχτες δεν ηξερα τι θα πει internet scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:14 am

Ηρθα κι εγώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:16 am

Δεν νομίζω Ευδικία μου και Φόρουμ που έχουμε είναι μεγάλο πράγμα αν κοιτάξεις σε άλλα μπλογκ δεν έχουν ούτε αυτό...

Τα σάιντ έχουν άλλες δυνατότητες ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_wink


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Αleksandra στις Τετ Απρ 21, 2010 8:17 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:17 am

το καταλαβαινω ,αλλα με μια ασχετη που μπλεξατε ,θα υποστητε και τις ασχετες ερωτησεις Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:19 am

Ναι ενω εγω η σχετική ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_redface ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_redface ας είναι καλά η Μαργαρίτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:20 am

ήρθα και εγώ !!!
Κορίτσια όλα τα μάθουμε σιγά σιγά Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:24 am

Τώρα κοιτάω τη συνταγή...
Που πήγε η Ευδοκία;

Χρύσα τι σπούδασες στη Θε/νικη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:26 am

Λες να ανακάλυψε καμμιά δουλειά στο μεταξύ η Ευδοκία ?

Μάρκετινγκ σπούδασα Αλεξάνδρα
.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:30 am

εδω ειμαι ,ανωτερα βια Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:36 am

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_biggrin ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_biggrin ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_biggrin ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_biggrin

Την είδα τη συνταγή εύκολη είναι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:38 am

Πήγες καθόλου Θεσσαλονίκη Ευδοκία τώρα που είναι και η κόρη σου εκεί?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:39 am

Είναι πολύ εύκολη και γρήγορη συνταγή Αλεξάνδρα , να την δοκιμάσεις Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:39 am

Τώρα την περιμένουμε να έρθει ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_biggrin ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_biggrin ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_biggrin ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_biggrin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:40 am

Οπωσδήποτε θα την δοκιμάσω ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_wink


Θα σας αφήσω όμως τώρα να κάνω και καμιά δουλειά να φτιάξω και κάνα γλυκό γιατί δεν υπάρχει πάλι τίποτα μέσα στο σπίτι και τα ξαναλέμε.... ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Herz ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Herz ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Herz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 8:55 am

Εγινε Αλεξάνδρα, καλά μαγειρέματα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 9:07 am

Κοριτσια ζηταω χιλια συγνωμη αλλα ηρθε μια γειτονισσα απο το διπλανο διαμερισμα και δεν μπορουσα να κανω αλλιως .τα λεμε σιγουρα αργοτερα ,ΦΙΛΑΚΙΑ και καλη δυναμη Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 9:18 am

Μην στεναχωριέσαι Ευδοκία , θα τα πούμε πάλι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 23, 2010 5:06 pm

βρε κοριτσια πως τα καταφερνετε και γραφετε με συνδιασμο των εντολων απο τον πινακα;Πεστε μου γιατι κοντευω να τρελλαθω!!!!!!!!! ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Lol ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Lol ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Lol ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Lol
αν δεν το εχω κανει ηδη ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_twisted ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_twisted ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_twisted
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 23, 2010 8:09 pm

Ευδοκία μου δεν ξέρω αν κατάλαβα την ερώτηση σου ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_rolleyes ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_rolleyes
αλλά μήπως ρωτάς πως μπορεις κάνεις αλλαγές στην εμφάνιση του κειμένου που γράφεις;

Αν ρωτάς αυτό...θα πρέπει να γράφεις το κείμενο και μετά να το επιλέγεις όλο να βάζεις χρώμα αν θες,να μεγαλώνεις τη γραμματοσειρά στο "κανονικό"(αριστερά δίπλα στο χρώμα) και μετά να το επιλέγεις πάλι όλο το κείμενο και ότι αλλό έχει γραφτεί από τις επιλογές(π.χ.size και παρενθέσεις) και να πατάς το Β


Ελπίζω να κατάλαβα την ερώτηση ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_question ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_question και να βοήθησα ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_rolleyes ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_rolleyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΣαβ Απρ 24, 2010 8:17 am

καλημερα αλεξανδρα, κανω δοκιμη και ο θεος βοηθος

νομιζω οτι κατι εκανα

για να δουμε θα το ξαναθυμηθω

μαλλον τα καταφερα

νασαι καλα Αλεξανδρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΚυρ Απρ 25, 2010 9:07 pm

"Βλέπω" μέσα τη Νόπη και επειδή μάλλον διστάζει να επικοινωνήσει,ακόμη,μαζί μας θα της έλεγα να προσπαθήσει.
Κανείς μας δεν ήξερε στην αρχή όλοι μάθαμε σιγά σιγά ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_wink ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_wink ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_wink

Προσπάθησε Νόπη μου αλλοιώς δεν πρόκειτε να μάθεις .... ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_lol ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_lol λίγο λάθος στην αρχή...αλλά σιγά σιγά θα έρθει το τέλειο!!!

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Herz ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Herz ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Herz ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Herz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 29, 2010 1:46 pm

Ελα Τασούλα εδώ γιατί στο τσατ δεν μπορεις να γράψεις πάνω από 60 μηνύματα την ώρα και μάλλον τα ξεπεράσαμε...

Πες μου τι τίτλο θες να έχει το νέο θέμα τον φτιάξω εγώ... ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!! Icon_biggrin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Συνταγές απο...σπιτι!!! :: Συζητηση :: ΕΛατε να πουμε τα δικα μας-
Μετάβαση σε: