Συνταγές απο...σπιτι!!!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Συνταγές απο...σπιτι!!!

Συνταγες και αλλα
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 κερνάω γλυκό

Πήγαινε κάτω 
+3
Τασούλα
Ευδοκια
xrysa
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

κερνάω γλυκό  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κερνάω γλυκό    κερνάω γλυκό  Icon_minitimeΤρι Ιαν 17, 2012 5:34 pm

Καλησπέρα κι από δω!!
Και πάλι χρονια πολλά στους Αντώνηδες μας.
Η Α/Μ πάντα ευγενική και όχι γαϊδούρα σας εμένα μας κερνάει πάστα φλώρα σουπερ!!!!!
Κοπιάστε να δοκιμάσουμε!!!


κερνάω γλυκό  54218857

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ana maria




Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010
Τόπος : Holland

κερνάω γλυκό  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κερνάω γλυκό    κερνάω γλυκό  Icon_minitimeΠαρ Δεκ 09, 2011 12:30 pm

ΝΟΠΗ,Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!
ΦΙΛΑΚΙΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nopoula

nopoula


Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

κερνάω γλυκό  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κερνάω γλυκό    κερνάω γλυκό  Icon_minitimeΠαρ Δεκ 09, 2011 12:13 pm

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!
Να εισαι γερη κι ευτυχισμενη!!!!
Παιρνω διπλο κομματακι για να το απολαυσω καλα χιχιχιχ!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!! I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ana maria




Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010
Τόπος : Holland

κερνάω γλυκό  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κερνάω γλυκό    κερνάω γλυκό  Icon_minitimeΠαρ Δεκ 09, 2011 12:00 pm

Ενα μικρο γλυκακι,ετσι,να ξεχαστουμε και λιγο...
Σε ευχαριστω Αλεξανδρα,ξερω ποσο πολυτιμος ειναι ο χρονος για σενα και εκτιμω οτι παρ ολα αυτα,αναρτισες το κερασμα!!!
Φιλακια ,Αννα Μαρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

κερνάω γλυκό  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κερνάω γλυκό    κερνάω γλυκό  Icon_minitimeΠαρ Δεκ 09, 2011 11:40 am


Κορίτσια η Αννα Μαρία γιορτάζει σήμερα και κερνάει !!!

Κοπιάστε!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Αννα Μαρία!!!


κερνάω γλυκό  0071nhdrph

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

κερνάω γλυκό  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κερνάω γλυκό    κερνάω γλυκό  Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 11:26 pm

Αντα μου μπορεί να μην τα κατάφερες με τις φωτογραφίες(την επόμενη φορά είμαι σίγουρη ότι θα τα πας καλύτερα)
ωστόσο κατάφερες εμένα τουλάχιστον να με συγκινήσεις!!!!!! Sad Sad Sad Sad

Να'σαι καλά κοπέλα μου!!!
Να χαίρεσι την οικογένεια σου!!
Και μη στεναχωριέσαι...
Ο λόγος σου μας χόρτασε!!!!!!


I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΝΤΑ




Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

κερνάω γλυκό  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κερνάω γλυκό    κερνάω γλυκό  Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 3:35 pm

Τι έκανα πάλι λάθος & δεν μπήκαν οι φωτογραφίες μου???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΝΤΑ




Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

κερνάω γλυκό  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κερνάω γλυκό    κερνάω γλυκό  Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 3:29 pm

Να σας κεράσω κι εγώ ένα από τα γλυκά μου, με συνταγή δική σας, για να με καλοσωρίσετε! Βέβαια δεν έχω το ταλέντο το δικό σας, αλλά η εμπειρία σας και η τέχνη σας μπήκαν & στο δικό μου σπίτι. Αφιερωμένο εξαιρετικά στην Αλεξάνδρα, που με έκανε να νοιώσω πολύ ζεστά μαζί της, στην Μaggy, στην Ειρήνη, στην Τασούλα & σε όλες εσάς που με δεχτήκατε! Οι φωτογραφίες είναι 2, η ΚΑΡΥΔΟΠΙΤΑ & η ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ Η ΑΧΤΥΠΗΤΗ! Tα υπόλοιπα που έχω φτιάξει δεν τα πρόλαβα γιατί έπεσαν με τα μούτρα, θα ξαναγίνουν όμως & έπονται φωτογραφίες! Με αγάπη λοιπόν και ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που μπήκατε έστω & με αυτόν τον τρόπο στο φτωχό σπιτικό μου! -ΑΝΤΑ-[i]
Υ.Γ. Κορίτσια αν δεν έχετε δοκιμάσει Disaronno Originale XANETE!!!

I love you [img][/img] I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nopoula

nopoula


Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

κερνάω γλυκό  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κερνάω γλυκό    κερνάω γλυκό  Icon_minitimeΤετ Νοε 10, 2010 12:05 pm

Χρυσα μου και απο μενα ολες τις ευχες του κοσμου!!
Καλοτυχο να ειναι το παιδι σου!!
Οσο για τα κερασματα σου...και μόνο που εκανες τοσο κόπο για να τα φτιαξεις σου αξιζουν πολλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!
Να είστε ολοι σας γεροί!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

κερνάω γλυκό  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κερνάω γλυκό    κερνάω γλυκό  Icon_minitimeΤετ Νοε 10, 2010 11:31 am

Χρύσα μου να το χαίρεσαι το κοριτσάκι σου να είναι γερό και δυνατό και εσεις να είστε καλά να το καμαρώνεται I love you I love you I love you

Ο μπουφές σου είναι πολύ ωραίος και σίγουρα θα τον ευχαριστήθηκαν όλοι,όσο για την πρώτη σου απόπειρα στη ζαχαρόπαστα μια χαρά μη στεναχωριέσαι καθόλου...Οσο προχωράς θα γίνεσαι καλύτερη...άλλωστε η αρχή είναι το ήμισι του παντως!!!!

Και του χρόνου σου εύχομαι cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τασούλα

Τασούλα


Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

κερνάω γλυκό  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κερνάω γλυκό    κερνάω γλυκό  Icon_minitimeΤετ Νοε 10, 2010 11:00 am

Να την χαίρεσαι Χρύσα μου την μικρούλα σου να την δείς όπως επιθυμείς πολύ ωραίος ο μπουφές σου γεια στα χεράκια σου!!!!!!!! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouventula.blogspot.com
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

κερνάω γλυκό  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κερνάω γλυκό    κερνάω γλυκό  Icon_minitimeΤετ Νοε 10, 2010 9:48 am

καλημερα Χρυσσα μου,να χαιρεσαι την κορουλα σου και να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη. I love you I love you I love you
οσο για το μπουφε εγω τον βλεπω μια χαρα και φανταζομαι και αρκετα νοστιμο Very Happy Very Happy

τωρα για τα κεκακια σου και για τα ζωακια σου ειναι χαριτωμενα Razz Razz ,να εισαι σιγουρη πως τα παιδια θα τα ευχαριστηθουν cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

κερνάω γλυκό  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κερνάω γλυκό    κερνάω γλυκό  Icon_minitimeΤετ Νοε 10, 2010 8:40 am

Καλημέρα , σήμερα η σειρά μου να σας κεράσω, έχει γενέθλια η μικρή μου Smile

Την γιορτάσαμε βέβαια την Κυριακή και έτσι θα σας δείξω τον μπουφέ που της έκανα

κερνάω γλυκό  P1020406-1


Την τούρτα δυστηχώς δεν μπόρεσα να την κάνω εγώ, αυτές είναι όμως οι πρώτες μου απόπειρες με την ζαχαρόπαστα και τα κεκάκια που θα κεράσει η μικρή σήμερα στο σχολείο.

κερνάω γλυκό  P1020452-1


κερνάω γλυκό  P1020463-1

κερνάω γλυκό  P1020465-1

κερνάω γλυκό  P1020467-1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
κερνάω γλυκό
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Συνταγές απο...σπιτι!!! :: Ελάτε να φάμε!!! :: Κερναω γλυκο-
Μετάβαση σε: