Συνταγές απο...σπιτι!!!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Συνταγές απο...σπιτι!!!

Συνταγες και αλλα
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ελάτε να δοκιμάσετε!

Πήγαινε κάτω 
+9
ana maria
Aleksandra
ρενα ειρηνη
nopoula
Τασούλα
xrysa
Lena
Admin
Ευδοκια
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 3:59 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Sv100496thumb13fΔοκιμαστικά σας κερνάω Πίτσες πίτες! Laughing Laughing lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 7:35 am

νοστιμα πρεπει να ειναι τα τυροπιτακια σου Χρυσσα,αν και ακουω πρωτη φορα για κρασατα Smile Smile
αληθεια ,πως γινονται; scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 7:33 am

Χρύσα μου αν δε σου κάνει κόπο στείλε την με e-mail στη διεύθυνση του blog
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 7:30 am

Αλεξάνδρα μου πολύ ευχαρίστως να σου πω την συνταγή, είναι πάρα πολύ εύκολα. Πες μου μόνο που θέλεις να σου την γράψω Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Απρ 21, 2010 7:22 am

Χρύσα μου πολύ ωραία τα τυροπιτάκια σου θα κεραστώ ένα να το φάω με τον καφέ μου Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_wink
Μου αρέσουν πολύ τα αλμυρά εδέσματα Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_exclaim

Πως μπορούμε να μάθουμε τη συνταγή Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_question γιατί τυροπιτάκια κρασάτα δεν έχω ξανακούσει για να είμαι ειληκρινής Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_silent Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_silent και φαίνονται υπέροχα Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_exclaim
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤρι Απρ 20, 2010 7:22 pm

Πολύ ωραίες οι πίτες Ευδοκία μου!! Θα δοκιμάσω να τις κάνω και εγώ για να μην αγοράζω έτοιμες.

Με την σείρά μου σήμερα θα σας κεράσω τυροπιτάκια κρασάτα Smile




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Pitakia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤρι Απρ 20, 2010 2:10 pm

Αμ! καλα τις μυρίστικα εγώ Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_biggrin

Καλή η συνταγή αλλά πρέπει να είσαι και καλονοικοκυρά για να πετύχει Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_wink Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_wink Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_wink


και εσύ Ευδοκία μου το κατέχεις το άθλημα Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_basketball Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_basketball Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_basketball Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_biggrin

Φαίνονται υπέροχες ελπίζω να τις ευχαριστηθήκατε
Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤρι Απρ 20, 2010 1:29 pm

κοριτσια πιτουλες λαχταριστες και νοστιμες Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_razz Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_razz

εγραψες ΑλεξανδρΑ Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_cheers Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_cheers Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_cheers



Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 P4160145
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Απρ 19, 2010 8:25 am

Εγώ άργησα λιγάκι αλλά ελπίζω να πρόλαβα Smile

Λαχταριστό φαίνεται το γλυκάκι σου Ευδοκία, γεια στα χέρια σου !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Απρ 18, 2010 8:09 pm

Δεν πιστεύω Ευδοκία μου να νόμιζες οτι δεν θα πάρω χαμπάρι το κέρασμα σου επειδή είναι Κυριακή και δεν πολυμπαίνω στον υπολογιστή..... Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_wink Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_wink
Όχι αγάπη μου όλα τα παίρνω χαμπάρι Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_cool Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_cool

Είναι μπράβο χρυσοχέρα μου Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Herz Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Herz

Φαίνονται υπέροχες οι παύλοβες σου και θα αρπάξω δυο-τρεις τώρα που δεν είναι εδώ κανένας άλλος Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_cheers Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_cheers

ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!!!!!ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Απρ 18, 2010 4:50 pm

επιτελους μου εφτιαξαν το κομπιουτερ.
να σας κερασω λοιπον κατι ατομικες παβλοβιτσες που ειχα φτιαξει αλλα δεν μπορουσα να σας τις κερασω Very Happy Very Happy

ευχομαι να τις απολαυσετε



Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 P4100129

Δεν εχω φαει ποτε ολο τις βλεπω και τις λιμπιζομαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 7:33 am

Βρε κορίτσια τον τελευταίο καιρό δεν βλέπω κεράσματα και ανησυχώ Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_rolleyes Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_rolleyes Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_rolleyes Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_rolleyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Απρ 15, 2010 8:05 am

Ελάτε να δοκιμάσετε Χαλβά με κακάο....
Κορίτσια είναι ΤΕΛΕΙΟΣ Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_exclaim


Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Sv101735thumb31
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Απρ 11, 2010 9:53 am

Υπάρχει ένα πρόβλημα με το μέγεθος της φωτό που δυστυχώς δεν ξέρουμε να διορθώσουμε Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_redface Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_redface
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Απρ 11, 2010 9:51 am

Πολύ ωραία η τουρτίτσα σου Λένα μου για πρώτη προσπάθεια Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_smile Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lena

Lena


Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μαρ 29, 2010 12:59 pm

[img]Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Dsc00589wws[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lena

Lena


Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 27, 2010 2:03 am

Αχχχχχχ Αλεξανδρααααααα τι φωτογραφιες κολαση ειναι αυτες????????????

Το ραβανι μου φαινεται θα ερθω να το παρω απο το σπιτι σου (αν εχει περισσεψει τιποτα, αλλιως την αλλη φορα) Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 26, 2010 1:20 pm

Α! θα σας μαλώσω που είστε No No
Μόνη μου είμαι πάλι σήμερα... Sad Sad

Ας είναι εγώ σας έφερα
Κολοκυθοτυρόπιτα....όποιος τη δεί ας δοκιμάσει να μου πει πως έγινε βρε παιδί μου Question Question Question

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Sv100664thumb8
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksand
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 25, 2010 3:47 pm

Καλέ που είστε όλοι σήμερα,κανείς δεν είναι εδώ; Sad Sad
Τι το κλείσαμε το μαγαζί; Question Question



Εγώ πάντως αν και μοναχούλα έφερα να κεράσω Neutral Neutral

Ραβανί ΘΕΙΚΟ!!!!(
πρέπει να το δοκιμάσετε,κρίμα που δεν είχα και παγωτό να βάλω)
Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Sv100609thumb27

και Κλασικά μπακαλιάρο με σκορδαλιά μια και το απαιτεί η μέρα Wink Wink Wink
Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Sv100833thumb10dhzgv

Θα'ρθει κανείς ή θα τα φάω όλα μόνη μου Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lena

Lena


Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 25, 2010 12:17 am

Αχχαχαχαχα Μαργαριτα μου ελπιζω να μη σε εκθεσω!!! Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Μαρ 24, 2010 4:36 pm

Χρύσα Λένα Μαργαρίτα σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας Very Happy Very Happy να είστε καλά και εσείς ότι επιθυμεί cheers cheers cheers τε Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin



Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : θεσσαλονικη

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Μαρ 24, 2010 3:56 pm

Aλεξανδρα μου να σου ζησει η μικρη
Καλα Λενα με μενα δασκαλα και δε θα τρωγεται με προσβαλεις Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://glykoapospit.forum-nation.com
Lena

Lena


Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Μαρ 24, 2010 2:49 pm

Πω πω πω!!! Καταπληκτικα τα μαφιν!!!!

Να τη χαιρεσαι τη μικρουλα σου!!! Εμεις τΟ Σαββατο χρονιζουμε και θα κανω την τουρτα... Ελπιζω να τρωγεται..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Μαρ 24, 2010 9:29 am

Καλημέρα, τέλεια τα μαφινάκια Smile
Να την χαίρεσαι την κορούλα σου Αλεξάνδρα μου !!Να ναι γλυκειά η ζωή της σαν τα κεκάκια που μας κερνάς Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Μαρ 24, 2010 8:47 am

Καλημέρα Κορίτσια Very Happy Very Happy
Ελάτε να δοκιμάσετε απο τα μάφινς που έφτιαξα για τα γενέθλια της κόρης μου!!!

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Sv100731thumb31

Είναι καταπληκτικά Exclamation Exclamation Exclamation
Και πανεύκολα Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤρι Μαρ 23, 2010 4:17 pm

Lena μου τα τρίγωνα δεν είναι δύσκολα απλά απαιτείται μια διαδικασία για να τυλιχτεί το φύλλο Rolling Eyes
Μετά σιρόπιασμα και κρέμα ζαχαροπλαστικής....έτοιμα Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ελάτε να δοκιμάσετε!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 16 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Συνταγές απο...σπιτι!!! :: Ελάτε να φάμε!!! :: Κερναω γλυκο-
Μετάβαση σε: