Συνταγές απο...σπιτι!!!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Συνταγές απο...σπιτι!!!

Συνταγες και αλλα
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τι θα μαγειρέψετε αύριο;

Πήγαινε κάτω 
+4
Admin
Ευδοκια
xrysa
Lena
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΤετ Μαρ 24, 2010 10:53 pm

Για αύριο λέω να ακολουθήσω πιστά το έθιμο Smile Smile

Μπακαλιάρο σκορδαλιά φυσικά!!! Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lena

Lena


Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010

Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΠεμ Μαρ 25, 2010 12:18 am

Εμεις θα φαμε καλαμαρακια και μπακαλιαρακια!!!

Τη σκορδαλια δε μπορω να τη φαω μου ριχνει την πιεση! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΠαρ Μαρ 26, 2010 4:28 pm

Για αύριο πρώτα ο Θεός λέω να κάνω γεμιστά Smile Smile
Από τότε που δοιμάσαμε τα γεμιστά με τη συνταγή της Μαργαρίτας έχουμε ξετρελαθεί Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΠαρ Μαρ 26, 2010 9:06 pm

Αύριο έχει τρέξιμο οπότε μια μακαρονάδα με μανιτάρια θα είναι ότι πρέπει Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lena

Lena


Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010

Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΣαβ Μαρ 27, 2010 2:04 am

Κ εμεις αυριο λεμε να παμε τον μικρο ζωολογικο κηπο.. οταν γυρισουμε θα κανω κ εγω καμια μακαροναδα με μανιταρια και φετα!!! Μιαμ μιαμ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΣαβ Μαρ 27, 2010 4:08 pm

Αύριο μάλλον θα την κοπανίσουμεLaughing Laughing
Ας μαγειράψουν άλλοι για μας μια φορά Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΤρι Μαρ 30, 2010 3:56 pm

Αύριο λέω να κάνω κάτι γρήγορο καμιά μακαρονάδα με σκόρδο Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΤετ Μαρ 31, 2010 6:46 pm

Αύριο λέω να φτιάξω πατάτες τηγανιτές για γρήγορα Wink Wink
Απλά πράγματα αυτές τις μέρες...για να πάμε και καμιά βόλτα Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΔευ Απρ 05, 2010 8:13 pm

Αύριο με κανονικούς ρυθμούς πια,επιστρέφουμε στην καθημερινότητα Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_wink Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_wink
Μπριζολίτσες με πατάτες στο φούρνο Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΤρι Απρ 06, 2010 8:44 pm

Για αύριο κοτόπιτα πρώτα ο Θεός Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_rolleyes Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_rolleyes Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΤετ Απρ 14, 2010 7:41 am

Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Herz Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Herz Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Herz Βρε κορίτσια δώστε καμιά ιδέα και για αύριο Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_question Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_question Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΤετ Απρ 14, 2010 9:41 am

Για αύριο, εγώ είμαι ανάμεσα σε μακαρόνια με κιμά , σε μπιφτέκια ή ρολό κιμά με γέμιση από ζαμπόν , πιπεριές και φέτα.
Αλεξάνδρα ελπίζω να σου έδωσα καμμιά ιδέα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΤετ Απρ 14, 2010 12:51 pm

Να'σαι καλά Χρύσα μου Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_biggrin Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_biggrin Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_biggrin
Μακαρόνια με κιμά θα κάνω αύριο
Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim

Σήμερα (αν και Τετάρτη)έκανα τελικά ρολό με κιμά γιατί είχα να ζυμώσω και ψωμάκι Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_cry Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_cry

Σε ευχαριστώ Χρύσα μου Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Herz Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Herz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΠεμ Απρ 15, 2010 8:13 am

Αύριο θα φτιάξω Πίτσα,τρώνε όλοι και γίνετε γρήγορα Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_wink Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΠεμ Απρ 15, 2010 9:51 am

Τα μακαρονια με κιμα πολυ καλη ιδεα.Ευκολη και γρηγορη Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 8:04 am

Για αύριο λέω να φτιάξω ψαράκια , δεν ξέρω ακόμη τι ακριβώς , ανάλογα με το τι θα βρω Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 8:15 am

Ακόμη δεν έχω αποφασίσει τίποτα για αύριο Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_mad
Ελπίζω μέχρι το βράδυ να μου έρθει καμιά ιδέα
Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_idea Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_idea
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 8:54 pm

Αύριο λέω να φτιάξω σουβλάκια με κοτόπουλο πρώτα ο Θεός βέβαια Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_smile Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΔευ Απρ 19, 2010 12:17 pm

Χρύσα ρίξε καμιά ιδέα και για αύριο παιδάκι μου να προετοιμάζομαι από τώρα Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_wink Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_wink Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_wink


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Αleksandra στις Δευ Απρ 19, 2010 7:53 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΔευ Απρ 19, 2010 2:51 pm

darkred]]αυριο λεω να κανω κανα λαδερο Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_rolleyes Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_rolleyes αρακα,φασολακια,θα δειξει Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_smile Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_smile
αλλα μεχρι αυριο πολλα μπορει να αλλαξουν Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_bounce Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_bounce [/size]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΔευ Απρ 19, 2010 8:52 pm

Αλεξάνδρα μου άργησα λιγάκι αλλά μου έτυχε κάτι έκτακτο (ούτε την πιτούλα πρόλαβα να κάνω με την ορεξη έμεινα Smile )

Λοιπόν για αύριο οι προτάσεις μου είναι :

-γεμιστά με ρύζι ή κιμά
-μπιφτέκια
-φασολάκια, αρακάς
-ρεβύθια ή κάποιο άλλο όσπριο
-μπριάμ
-μπριζόλες

αυτά δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο αυτή την στιγμή Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΤρι Απρ 20, 2010 7:00 am

Αχ! γλυκιά μου είσαι θυσαυρός Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim
Νομίζω ότι εσύ δεν θα έχεις ποτέ πρόβλημα για το τι θα μαγειρέψεις Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_smile !!!!!
Μπράβο σε θαυμάζω
Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΤρι Απρ 20, 2010 7:37 am

Μην με θαυμάζεις Αλεξάνδρα μου γιατί κάθε μέρα σπάω το κεφάλι τι να μαγειρέψω !!!
Φαγητά υπάρχουν πολλά , το θέμα είναι να βρεις κάτι που να το τρώνε όλοι , εκεί αρχίζουν τα δύσκολα Smile

Αύριο μαγειρεύω φασολάκια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΤρι Απρ 20, 2010 2:51 pm

darkred]]τελικα αυριο δεν εχει μαγειρεμα Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_biggrin Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_biggrin ,η μικρη μου θα παει εκδρομη οποτε εγω και ο συζυγος θα την περασουμε με κατι πολυ πολυ προχειρο Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_lol Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_lol .Ευτυχως δεν ειναι γκρινιαρης με το φαγητο Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_razz Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_razz
Παντως "το μενου Χρυσσα"ειναι πολυ βολικο Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_wink Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_wink
περνεις καλες ιδεες οταν στερευεις Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_cheers Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_cheers
Χρυσσα συνεχισε σε παρακαλω με τις ιδεες σου Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_sunny Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_sunny [/size]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα μαγειρέψετε αύριο;   Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_minitimeΤρι Απρ 20, 2010 3:15 pm

Θα συμφωνήσω με την Ευδοκία το μενού που έδωσε η Χρύσα θα με πάει και εμένα για μερικές μέρες... Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_wink Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_wink Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_wink

Χρύσα καλή μου Keep walking Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_biggrin Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_biggrin Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_biggrin Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_biggrin


Aύριο θα φτιάξω κάποιο από τα λαδερά που προτείνει Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim Τι θα μαγειρέψετε αύριο; Icon_exclaim
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι θα μαγειρέψετε αύριο;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Συνταγές απο...σπιτι!!! :: Ελάτε να φάμε!!! :: Τι μαγειρευεις παλι σημερα...-
Μετάβαση σε: