Συνταγές απο...σπιτι!!!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Συνταγές απο...σπιτι!!!

Συνταγες και αλλα
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ......

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ......   ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 1:40 pm

Γράψτε σε αυτόν το χώρο ό,τι θα θέλατε να πείτε σε κάποιον...


Θα ξεκινήσω πρώτη λοιπόν θέλοντας να σας πω ένα πολύ μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ μέσα από την καρδιά μου,που είστε καθημερινά μαζί μας στην προσπάθεια που κάνουμε.

Σας ευχαριστώ πολύ που εμπιστεύεστε εμάς,το blog μας και τις συνταγές μας,για να προσφέρετε σε αυτούς που αγαπάτε το καλύτερο.

Να είστε σίγουροι ότι προσπαθούμε να γινόμαστε καλύτερες κάθε μέρα.Θέλουμε να νιώθετε απόλυτα ικανοποιημένοι με όλα όσα φτιάχνετε από μας.
Είμαστε πάντα εδώ,για να λύσουμε τυχόν απορίες και να δεχτούμε όλα τα σχόλια σας.

Σας περιμένουμε λοιπόν κάθε μέρα στο "γλυκόσπιτό" μας,για να περνάμε ευχάριστα την ώρα μας και να ανταλλάσουμε απόψεις σε θέματα μαγειρικής και όχι μόνο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ......   ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Icon_minitimeΠεμ Απρ 22, 2010 1:55 pm

Να'μαι πάλι σε αυτό το θεματάκι,γιατί νοιώθω και πάλι την ανάγκη να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Ευδοκία.Στην Ευδοκία μας και λέω "μας" γιατί την θεωρώ βασικό μέλος στο "γλυκόσπιτο μας".

Την Ευχαριστώ λοιπόν πολύ μέσα από την καρδιά μου που σήμερα μας χάρησε την πρώτη της συνταγή.

Τόσο όμορφη,τόσο προσεγμένη και αναλυτική που πιστεύω οτι θα ικανοποιήσει τα γούστα όλων όσων μας διαβάζουν καθημερινά...και πιστέψτε με δεν είναι καθόλου λίγοι!!!!

Ευδοκία μου συγχαρητήρια για τη συνταγή σου,θα είμαι από τους πρώτους που θα την δοκιμάσουν ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Icon_wink ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Icon_wink ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Icon_wink και περιμένω ανυπόμονα και άλλες δημιουργίες σου ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Icon_lol ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Icon_lol ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Icon_lol

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Herz ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Herz

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ......   ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Icon_minitimeΠεμ Απρ 22, 2010 2:13 pm

Με τα λογια δεν ειμαι πολυ καλη.Προτιμω να λεω λιγα αλλα αυτα που θα πω ,θελω παντα να ειναι ειλικρινη και να εκφραζουν εμενα.
Παντα πιστευα και πιστευω οτι η ειλικρινεια ειναι ενα πολυ σημαντικο πραγμα στις σχεσεις μας,αν και τα τελευταια χρονια εχει αρχισει να χανεται.
Για να μην σας ταλαιπωρω λοιπον,μεσα απο αυτες τις γραμμες θελω να πω (για πολλοστη φορα)ενα ευχαριστω πρωτα στην Αλεξανδρα και την Μαργαριτα,για τον τροπο που ανταποκριθηκαν στην παρουσια μου στο blog και για τα τοσο καλα λογια για το ατομο μου,και φυσικα σε ολα τα κοριτσια που γνωριζω σιγα σιγα μεσα σε αυτο.
Ευχομαι να καταφερουμε να συναντηθουμε συντομα και ετσι αυτη η επαφη να ολκληρωθει και με οπτικη εικονα.
Οσο για τις συνταγες,τωρα που εμαθα τον τροπο "τρεμε Βεφα" Razz Razz Razz(δεν πιστευω να παρεξηγηθει η κα Αλεξιαδου; Rolling Eyes Rolling Eyes )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ......   ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Icon_minitimeΣαβ Οκτ 16, 2010 9:32 am

Με τα λογια δεν τα παω καλα Sad Sad

παντως θα ηθελα να πω ενα πολυ ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω στην Αλεξανδρα για την υπομονη που εχει δειξει μαζι μου την τελευταια εβδομαδα αλλα και για τις συμβουλες και τις λυσεις που μου εδωσε.Βεβαια εκτος απο συμβουλες και λυσεις εχει δειξει και μεγαλη κατανοηση Very Happy Very Happy
Μεσα απο την καρδια μου την ευχαριστω I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ......   ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Icon_minitimeΣαβ Οκτ 16, 2010 8:56 pm

Είναι αργά και εχω περάσει μια πολύ κουραστική μέρα γι'αυτό και δεν μπορώ Ευδοκία μου να σε μαλώσω όσο θα έπρεπε....

Να μην σε ξανακούσω ποτέ να με ευχαριστείς για ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!

Είμαστε,θέλω να πιστεύω,μια πολύ καλή παρέα και δεν κάνουμε τίποτα παραπάνω από το να βοηθάμε όσο μπορούμε η μία την άλλη....

Εγω σας ευχαριστώ πολύ όλες που με ανέχεστε!!!! Embarassed I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marag

marag


Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ......   ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Icon_minitimeΤρι Ιαν 03, 2012 7:50 pm

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ …..

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !!
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...... Images?q=tbn:ANd9GcRcQowaNSMZM_-OB6WY2O7WcxIJtUvbXIQqc-CqAaiurBQ9YhuF



Αλεξάνδρα για άλλη μια φορά σου εύχομαι ότι καλύτερο για σένα και τις υπέροχες συνταγές από σπίτι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ......
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Συνταγές απο...σπιτι!!! :: Συζητηση :: ΕΛατε να πουμε τα δικα μας-
Μετάβαση σε: