Συνταγές απο...σπιτι!!!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Συνταγές απο...σπιτι!!!

Συνταγες και αλλα
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Edω κερναμε

Πήγαινε κάτω 
+3
Ευδοκια
Lena
Admin
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin



Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : θεσσαλονικη

Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 12:00 am

Εδω μπορείτε να γράψετε τι εχετε μαγειρεψε να βαλετε φωτογραφια ή να σχολιασε τε τις συνταγες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://glykoapospit.forum-nation.com
Lena

Lena


Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010

Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 12:03 am

Κοκορας κρασατος με χυλοπιτες!!! Very Happy Πολυ νοστιμος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 3:45 pm

γεια σας, Very Happy Very Happy πιστευω να τα καταφερα και να απαντω στο σωστο θεμα.
Λοιπον σημερα ειχαμε φασολακια Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 3:47 pm

Σήμερα είχαμε κολοκυθοτυρόπιτα Smile Smile και για γλυκό Ραβανί ΘΕΙΚΟ!!!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 3:48 pm

Κορίτσια τα καταφέραμε cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin



Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : θεσσαλονικη

Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 3:51 pm

εμεις ειχαμε χταποδακι κρασάτο τελειο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://glykoapospit.forum-nation.com
????????
Επισκέπτης




Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΤρι Μαρ 23, 2010 8:56 am

Σήμερα λέω να φτιάξω μελιτζάνες Ιμάμγια γρήγορα γιατί θέλω να κάνω Γαλακτομπούρεκο και κανένα κουλουράκι γιατί ,ναι ,δεν υπάρχει τίποτα πάλι στο σπίτι!!! Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin



Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : θεσσαλονικη

Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΤρι Μαρ 23, 2010 10:50 am

μας δουλευεις μου φαινεται Shocked Shocked Shocked
ακου στο σπιτι της Αλεξανδρας δεν υπαρχει τιποτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://glykoapospit.forum-nation.com
????????
Επισκέπτης




Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΤρι Μαρ 23, 2010 1:17 pm

Και όμως ναι δεν υπάρχει τίποτα Embarassed Embarassed Embarassed

Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lena

Lena


Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010

Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΤρι Μαρ 23, 2010 4:04 pm

Εγω σημερα δε μαγειρεψα γιατι ειχαμε τρεχαματα.. φαγαμε βρωμογυρο..


Γαλακτομπουρεκοοοοο cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΤρι Μαρ 23, 2010 4:24 pm

Χαχαχαχα!!! lol! lol!
Βρωμογυρο Πολύ καλά το λες!!!


Αμα το φαγητό δεν είναι σπιτικό...άστα να πάνε Exclamation Exclamation Exclamation
Τι μας ταϊζουν Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΤετ Μαρ 24, 2010 8:50 am

Σήμερα θα φτιάξω μπακαλιάρο Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lena

Lena


Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010

Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΤετ Μαρ 24, 2010 2:50 pm

Σημερα φαγαμε κοτοσουπα. Αλλα δε μου εγινε πολυ καλη... Mad Mad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΠαρ Μαρ 26, 2010 4:30 pm

Σήμερα είχαμε φακές με ντοματοσαλάτα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lena

Lena


Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010

Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΣαβ Μαρ 27, 2010 2:05 am

Κοριτσια εγω αυριο θα κανω την τουρτα του μικρου! Κλεινουμε ενα χρονο!!! Την Κυριακη θα σας κερασω ενα κομματακι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΤρι Μαρ 30, 2010 4:08 pm

Ελάτε κορίτσια για
Γαλακτομπούρεκο super!!!

Edω κερναμε Sv101013thumb4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΔευ Απρ 05, 2010 8:05 pm

Χριστός Ανέστη και Χρόνια πολλά σε όλους τους φίλους του μπλογκ μας!

Ελπίζω να περάσατε όλοι καλά με τις οικογένειες σας και τα αγαπημένα σας πρόσωπα Edω κερναμε Icon_biggrin Edω κερναμε Icon_biggrin

Έφερα να σας κεράσω ενα γλυκάκι πολύ πολύ νόστιμο και ελαφρύ!!!

ΚΟΡΜΟΣ ΜΕ ΦΡΑΟΥΛΕΣ

Edω κερναμε Sv101325thumb35

Κεραστείτε!!! Edω κερναμε Icon_wink Edω κερναμε Icon_wink Edω κερναμε Icon_wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΚυρ Απρ 11, 2010 6:44 am

Επιτελους ,βρηκα ελευθερο κομπιουτερ Smile Smile
Και οπως βλεπετε εφερα μαζι μου και το κερασματακι μου.
Η τουρτιτσα ειναι η waterloo bounce bounce η οποια ειναι φανταστικη (τωρα απο εμφανηση δεν τα πολυκατεφερα)αλλα απο γευση "ΓΡΑΦΕΙ" cheers cheers

Edω κερναμε P4060098

και μαζι τα μηλοπιτακια πυ εφτιαξατην μεγαλη εβδομαδα (αλλα δεν ειχα καταφερει να σας τα κερασω)

Edω κερναμε P3290094k[/b]

σημειωτεον πως και οι δυο συνταγες ειναι πολυ καλες Smile Smile
Αχ βρε Αλεξανδρα τι μας κανεις!!!!!!!!! king king king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΚυρ Απρ 11, 2010 9:47 am

Edω κερναμε Icon_eek Edω κερναμε Icon_eek Edω κερναμε Icon_eek Edω κερναμε Icon_eek
Eυδοκία τι ωραία πράγματα είναι αυτά Edω κερναμε Icon_exclaim Edω κερναμε Icon_exclaim Edω κερναμε Icon_exclaim
Εμένα λες αλλά από οτι βλέπω και εσύ δεν πας πίσω Edω κερναμε Icon_smile Edω κερναμε Icon_smile Edω κερναμε Icon_smile
Και η τούρτα και τα μηλοπιτάκια σου έγιναν υπέροχα Edω κερναμε Icon_cheers

Χαίρομαι πάρα πολύ που σου αρέσουν οι συνταγές μας και χαίρομαι ακόμη περισσότερο γιατί μας στέκεσαι τόσο πολύ συμετέχοντας τόσο ενεργά στο μπλογκ μας Edω κερναμε Icon_wink Edω κερναμε Icon_wink Edω κερναμε Icon_wink

Είσαι πραγματική ΦΙΛΗ Ευδοκία μου και ας μην γνωριζόμαστε από κοντά(που θα πάει όμως Edω κερναμε Icon_question ).

Πολλά φιλάκια σου στέλνω και περιμένω να δω και αλλά απο τα υπέροχα που θα φτιάξεις Edω κερναμε Icon_wink Edω κερναμε Icon_wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΤρι Απρ 13, 2010 1:14 pm

Edω κερναμε P4090114

Κουκλες κεραστητε φρεσκα ελιοψωμακια με μπιροψωμο και μπακετουλα Edω κερναμε Icon_smile Edω κερναμε Icon_smile
Αχ! βρε Αλεξανδρα τι μου εχεις κανει Edω κερναμε Icon_biggrin Edω κερναμε Icon_biggrin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΤρι Απρ 13, 2010 1:36 pm

Ευδοκια έγραψε:
Edω κερναμε P4090114

Κουκλες κεραστητε φρεσκα ελιοψωμακια με μπιροψωμο και μπακετουλα Edω κερναμε Icon_smile Edω κερναμε Icon_smile
Αχ! βρε Αλεξανδρα τι μου εχεις κανει Edω κερναμε Icon_biggrin Edω κερναμε Icon_biggrin



Ευδοκία μου υπέροχα σου έγιναν!!!! Edω κερναμε Icon_eek Edω κερναμε Icon_eek
Σας άρεσαν Edω κερναμε Icon_question Edω κερναμε Icon_question Edω κερναμε Icon_question

Γιατί εμείς τρελαινόμαστε για το μπιρόψωμο έτσι τραγανούλι που γίνεται Edω κερναμε Icon_wink Edω κερναμε Icon_wink

Και για να είμαστε πλήρης βάζω κι εγώ το ορεκτικό που έφτιαξα

Σαγανάκι με φέτα

Edω κερναμε Sv101635thumb15

Άντε ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΟΡΕΞΗ Edω κερναμε Icon_exclaim Edω κερναμε Icon_exclaim Edω κερναμε Icon_exclaim
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΤρι Απρ 13, 2010 2:17 pm

προσωπικα μου αρεσαν παρα πολυ,οι υπολοιποι θα τα δοκιμασουν αργοτερα ,οσο για το ψωμακι ,γινεται πολυ ευκολα και πολυ γρηγορα Edω κερναμε Icon_smile Edω κερναμε Icon_smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΤρι Απρ 13, 2010 8:04 pm

Αχ! ωραία Ευδοκία μου πολύ χαίρομαι που σου άρεσαν Edω κερναμε Icon_biggrin Edω κερναμε Icon_biggrin

Πάντα έχω μια αγωνία όταν φτιάχνουν μια συνταγή μου Edω κερναμε Confused Edω κερναμε Confused Edω κερναμε Confused

Φιλάκια Edω κερναμε Herz Edω κερναμε Herz Edω κερναμε Herz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΤετ Απρ 14, 2010 7:37 am

Ελπίζω να κεραστήκατε όλες από το

Κέικ Αμβούργου

Edω κερναμε Sv101688thumb15


Edω κερναμε Herz Edω κερναμε Herz Edω κερναμε Herz

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΝΙΑ




Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2010

Edω κερναμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edω κερναμε   Edω κερναμε Icon_minitimeΤρι Σεπ 21, 2010 9:37 am

Να κεράσω κι εγώ??

Αλεξάνδρα λυχναράκια!!! Χάλια η φώτο αλλά δεν θα παρεξηγηθεί το στομάχι!!! Χιχιχιι

Edω κερναμε Image142z

Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Edω κερναμε
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Συνταγές απο...σπιτι!!! :: Ελάτε να φάμε!!! :: Τι μαγειρευεις παλι σημερα...-
Μετάβαση σε: