Συνταγές απο...σπιτι!!!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Συνταγές απο...σπιτι!!!

Συνταγες και αλλα
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ελάτε να δοκιμάσετε!

Πήγαινε κάτω 
+9
ana maria
Aleksandra
ρενα ειρηνη
nopoula
Τασούλα
xrysa
Lena
Admin
Ευδοκια
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 3:59 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Sv100496thumb13fΔοκιμαστικά σας κερνάω Πίτσες πίτες! Laughing Laughing lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 24, 2010 9:07 am

Ειλικρινα δεν εχω λογια Shocked Shocked ,οτι και να πω ειναι λιγο ,ειναι πανεμορφα.Αξια κατεχεις τον τιτλο της δασκαλας Very Happy Very Happy
Οπως παντα οτι κανεις ειναι τελειο Very Happy Very Happy Very Happy
Οσο για τις φωτο ειναι αψογες ,σου ερχεται να ορμηξεις και να τα φας,τοσο ζωντανα ειναι Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23, 2010 4:31 pm

Kαι μετά την απίθανη τούρτα της Ευδοκίας!!!!!!!!!!!!


Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Dscn3154thumb7


Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Dscn3164thumb5


Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Dscn3168thumb12


Ελπίζω να σας αρέσουν.....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Aleksandra στις Παρ Νοε 05, 2010 10:59 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23, 2010 4:02 pm

Ευδοκία μου έγινε απίστευτη!!!!!

Συγχαρητήρια είναι μια γλύκα!!!!!!!!
Επόμενο ήταν να αρέσει σε όλους,αν είναι δυνατόν!!!!

Να μας πεις οταν μπορεσεις αναλυτικά τη γέμιση....να τη δοκιμάσουμε κι εμεις...

Το μόνο που μου μένει τωρα να σου πω ειναι... "και εις ανώτερα"!!!!

Και πάλι συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cheers cheers cheers cheers cheers cheers


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Aleksandra στις Σαβ Οκτ 23, 2010 4:34 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23, 2010 8:20 am

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Genethlianasias014
Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Genethlianasias011


κουκλες καλημερα ,τελικα τα καταφερα ,οι εντυπωσεις ηταν απο ολους θετικες Very Happy Very Happy
το βασικο ειναι πως πετυχε στην γευση και την ευχαριστηθηκαν ολοι,
ξερω πως δεν ειναι τελεια .αλλα ,σε ολους αρεσε και ειχαν ολοι εναν καλο λογο να πουν Very Happy Very Happy
Αλεξανδρα ,η τουρτα σταθηκε χωρις προβληματα ,με τα αυτοσχεδια στηριγματα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nopoula

nopoula


Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 5:02 pm

Αλεξάνδρα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον καλό σου τον αντρούλη!!
Να είναι πάντα γερός και να τον χαίρεστε όλοι σας!!

Υ.Γ.η τούρτα είναι.... cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 7:09 am

Αλεξανδρα μου να χαιρεσαι τον Αντωνη σου Smile Smile να ειναι παντα καλα και συ να του φτιαχνεις καλουδια οπως αυτη η υπεροχη τουρτιτσα cheers cheers

Κυρα -δασκαλα ειναι ΤΕΛΕΙΑ,τυφλα να εχουν του ζαχαροπλαστειου. Very Happy Very Happy

Χαιρομαι που ο Αντωνης ειναι γαυρος Very Happy Very Happy Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 7:00 am

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Dscn3146thumb8

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Dscn3150thumb9


Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Dscn3149thumb5


Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Dscn3145thumb6


Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Dscn3147thumb3
Ενα μικρό κέρασμα και από μένα για τα γενέθλια του Αντώνη!

Μια και είναι φανατικός "γαύρος" τι άλλο θα μου ζητούσε να του φτιάξω,παρα τη φανέλα του ΝΤΟΥ-ΝΤΟΥ..........

Ελπίζω να σας αρέσει κορίτσια......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nopoula

nopoula


Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21, 2010 3:38 pm

Ευδοκία θα αρχίσω να ντρέπομαι που δεν μπορώ να κάνω κι εγώ τέτοια καλλιτεχνήματα!! Crying or Very sad Crying or Very sad Είσαι ΑΠΙΘΑΝΗ!!
ΜΠΡΑΒΟ,ΜΠΡΑΒΟ,ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21, 2010 2:10 pm

Ευδοκία τι να πω άλλο παραπάνω ...νομίζω οτι με εχουν καλύψει τα κορίτσια.... Shocked Shocked Shocked Shocked

Μη φοβάσαι τίποτα προχώρα δυναμικά!!!!! Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21, 2010 10:12 am

Βάσω ωραίο το γλυκάκι αλλά και η φωτογραφία , να χαίρεσαι το γιό σου Smile

Ειρήνη πολύχρονη, υγεία και ότι το καλύτερο σου εύχομαι flower flower

Ευδοκία μου μεγαλούργησες πάλι !!!! Μπράβο σου, είσαι Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΝΙΑ




Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21, 2010 8:56 am

πω πω Ευδοκια θα τρελλαθώ!!! ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ!!! ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΜΑ!!! Εγω γιατί δεν κάνω τέτοια κλαψ!!! Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21, 2010 8:52 am

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Fraoulitsa001

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Fraoulitsa003

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Fraoulitsa006

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Fraoulitsa007

κοριτσια ,δεν ξερω αν ειναι καλες οι φωτο ,αλλα αυτο ειναι το αποτελεσμα ,πες μου ειλκρινα πως σας φαινεται;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21, 2010 8:06 am

Βρε κορίτσια βρε κορίτσια!!!!!
Πολύ χαίρομαι που με τις νοστιμιές σας εχετε ζωντανέψει τόσο γλυκά και όμορφα αυτή την ενότητα του φορουμ!!!!!!

Βάσω μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και σε εσένα και στο γιο...που κατα πως πάει θα μας φάει τη δουλειά....χαχαχαχαχαχαχα!!! Very Happy Wink

Ειρηνάκι μου καλό μου κορίτσι να τα χιλιάσεις πάντα με υγεία να σε χαίρονται οι γονείς σου και όλοι όσοι σε αγαπάνε!!!!

Τέλειο το γλυκάκι σου είμαι σίγουρη ,γιατί όλες οι συνταγές σου είναι,θα το πω και θα το ξαναπώ ΦΟΒΕΡΕΣ!!!!(και φυσικά την περιμένουμε κι αυτή...μην ξεχνιόμαστε....χαχαχχαααα!!!!Η αιώνια Αλέκα...χιχι... Wink Wink )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21, 2010 7:56 am

Πρωτα απ ολα να τα εκατοστησεις ,να σαι παντα γερη και ευτυχισμενη και να σε χαιρονται ολοι οσοι σε αγαπουν. Very Happy Very Happy Very Happy
οσο για το κερασμα σου δεκτο και μαλιστα φαινεται τελειο Razz Razz cheers

Βασσο μου ,μολις ειδα τα κουρκουμπινακια σου ,τελεια και λαχταριστα ειναι ,να χαιρεσαι το γιοκα σου Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΝΙΑ




Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21, 2010 7:48 am

Σήμερα που είναι τα γενέθλιά μου, σας κερνάω κέικ σοκολατένιο με σιρόπι και γλάσο σοκολάτα που έφτιαξα χτες βράδυ! Έχει μπόλικο για όλες!!! Με πολλή πολλή αγάπη!

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Image165f

Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nopoula

nopoula


Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21, 2010 3:55 am

Βασω μου ολο νόστιμες εκπλήξεις είσαι!!
Πάλι με το στόμα ανοιχτό με έχεις αφήσει!!Τελικά εισαι μεγάλο ταλέντο!!
Μπράβο σου,μπραβο σου!!
Πολύ με αρέσουν αυτά που μας παρουσιάζεις κάθε φορά!!
Δεν τα χορταίνουν τα μάτια μου!!!! Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΝΙΑ




Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 9:30 pm

ταλενταρα η Βασω ταλενταρα κι ο γιος!!! Προλαβαινω ενα μικρουλι κουρκουμπινακι??? Μιαμμμμμμ!!!! What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VassO




Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 7:51 pm

κουρκουμπινάκια έφτιαξα που τα πεθύμησα και είπα να σας κεράσω.......

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Dsc3648edited

τη φωτογραφία την έβγαλε ο γιος μου- του είπα άμα τα φωτογραφίσει μετά το πιάτο δικό του χιχιχιχιχιχιχι-γι'αυτό είναι σούπερ cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Οκτ 18, 2010 7:23 am

φιλεναδες σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια , I love you I love you I love you θα σας πω εντυπωσεις μετα τα γενεθλια Question Question Question
Αλεξανδρα μου ,εκανα την δικια σου συνταγη και χρησιμοποιησα φρεσκο βουτυρο ,δεν μπορω να σας πω ποσο νοστιμα εγιναν και ευωδιαστα. cheers cheers

Χρυσσα μου οτι βοηθεια θελεις εδω ειμαστε,και γω ρωτωντας τα εφτιαξα. Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 17, 2010 8:16 pm

Ευδοκία μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!!!!!!!
Είσαι χρυσοχέρα, ότι και να πω λίγο θα ναι , έχω μείνει άφωνη .....

Περιμένω οδηγίες για να προσπαθήσω και εγώ για τα δικά μας γενέθλια Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 17, 2010 6:30 pm

Ευδοκία μου τα είδα από το πρωί αλλά δεν κατάφερα να σου γράψω πόσο όμορφα είναι τα μπισκοτάκια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ηταν η μικρή στο δωμάτιο και διάβαζε και που να μπορέσω η μαύρη η μάνα να πατήσω πλήκτρο.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Τώρα όμως που μπορώ .....
Ενα εχω να πω επαγγελματική η δουλειά σου ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!
Τα λουλουδάκια τα μικρά είναι το λιγότερο γλύκες!!!!!
Θα είναι τα επόμενα που θα παραγγείλω Wink Wink Wink
Όσο για τα σακουλάκια...βρίσκει κανεις αλλά δεν είναι όπως αυτή η ζελατίνα που χρησιμοποίησες είναι το άλλο το σακουλάκι το ματ...Νομίζω οτι αυτό που έκανες είναι καλύτερο ...έτσι τα κάνω κι εγω!!!!

Συγχαρητήρια και πάλι...Είσαι ΑΣΤΕΡΙ!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers

Υ.Γ. Ποια συνταγή έκανες;...γιατί φαίνονται πολύ πετυχιμένα τα μπισκοτάκια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 17, 2010 3:54 pm

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια. Very Happy Very Happy I love you I love you

Χαιρομαι που σας αρεσαν ,μου δωσατε κουραγιο ,αλλωστε ειναι η πρωτη φορα που κανω κατι και προοριζεται εξω απο το συγγενικο μου περιβαλλον. I love you I love you

Μαργαριτα μου ,δεν ειναι σακουλακια,εχω παρει τις μεγαλες κολες τις διαφανες και τις εχω κοψει.Δεν ξερω που να βρω αυτα τα σακουλακια ,ετσι εκοψα τις κολες και τις εδεσα με την κορδελιτσα.
Οσο για την διακοσμηση δεν χρησιμοποιησα γλασο αλλα μονο ζαχαροπαστα Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin



Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : θεσσαλονικη

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 17, 2010 2:59 pm

Τελεια Ευοδοκια εσυ εχει ςγινει εξπερ αυτα ττα σακουλακια απο που τα πηρες?
εβαλες γλασο ρουαγιαλ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://glykoapospit.forum-nation.com
nopoula

nopoula


Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 17, 2010 11:42 am

Ευδοκια μου,τι να πω....εισαι καλλιτεχνης!!
Μπραβο σου...ειναι ΤΕΛΕΙΑ,ΤΕΛΕΙΑ,ΤΕΛΕΙΑ!!!!
Γεια στα χερια σου!!
cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τασούλα

Τασούλα


Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 17, 2010 11:15 am

Ευδοκία μου γειά στα χεράκια σου έγιναν καταπληκτικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πολύ όμορφα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouventula.blogspot.com
 
Ελάτε να δοκιμάσετε!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Συνταγές απο...σπιτι!!! :: Ελάτε να φάμε!!! :: Κερναω γλυκο-
Μετάβαση σε: