Συνταγές απο...σπιτι!!!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Συνταγές απο...σπιτι!!!

Συνταγες και αλλα
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ελάτε να δοκιμάσετε!

Πήγαινε κάτω 
+9
ana maria
Aleksandra
ρενα ειρηνη
nopoula
Τασούλα
xrysa
Lena
Admin
Ευδοκια
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 3:59 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Sv100496thumb13fΔοκιμαστικά σας κερνάω Πίτσες πίτες! Laughing Laughing lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 7:48 am

Αλεξανδρα μου ,περιμενεις να πω κατι;

Εχω μεινει αφωνη στην κυριολεξια Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_eek Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_eek
Ειναι ΤΕΛΕΙΑ Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_cheers Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_cheers (και μην νομισεις οτι προσπαθω να σε κολακεψω,το΄χεις παιδακι μου,πως να το κανουμε) Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_biggrin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΝΙΑ




Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 24, 2010 10:47 pm

Aleksandra έγραψε:
Ωρα για κέρασμα κορίτσια!!!

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Dscn2322thumb7


Με αγάπη!!!!
Εγώ θέλω το φιογκάκι γίνεται??? Γεια σου Αλεξάνδρα καλλιτέχνη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 24, 2010 10:22 pm

Ωρα για κέρασμα κορίτσια!!!

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Dscn2322thumb7


Με αγάπη!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 23, 2010 6:58 am

Τι εγινε κοριτσια ,αφησατε κανα κομματι και για μενα; Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_biggrin

Ευτυχως Ειρηνη μου ,προλαβα απο χτες ενα κομματακι. Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_bounce Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_bounce
Γεια στα χερια σου Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Herz Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Herz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τασούλα

Τασούλα


Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Σεπ 22, 2010 10:06 pm

Να μαι κι εγώ ήρθα Ειρηνούλα πολύ ωραίο το κέικ σου φύλαξε μου ένα κομμάτι για το πρωινό καφεδάκι μας γειά στα χεράκια σου! flower I love you Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouventula.blogspot.com
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Σεπ 22, 2010 9:36 pm

Πες μου κι άλλα ....μ'αρέσει να τα ακούω!!!!!!!

χαχαχαχαχαχα!!!!

Αμα είσαι ..γλυκοχόλικ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΝΙΑ




Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Σεπ 22, 2010 9:33 pm

Λοιπόν έχω να σου πω ότι από το κέικ λείπουν μόνο δύο κομμάτια που τσακίσαμε το πρωί με τον καφέ. Το υπόλοιπο θα μπορούσα να στο στείλω αλλά δυστυχώς το λεωφορείο έχει φυγει

Έχει γίνει τόσο αφράτο που κι εγώ ακόμα αναρωτιέμαι τί εκανα λάθος χιχιχ!!! Rolling Eyes Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Σεπ 22, 2010 9:28 pm

Ειρήνη θα πρέπει να σου πω οτι δεν είσαι καθόλου μα καθόλου εντάξει!!!!! Evil or Very Mad

Καλά βρε κακό κορίτσι κάθησες και έφαγες μόνη σου ολόκληρο κέικ και δεν έφερες τίποτα και κατα δω....
Sad Για τιμωρία θα μας στείλεις τη συνταγή....αντε,για να μην σου πω να μας στείλεις ολόκληρο το κέικ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Πλάκα κάνω,βέβαια, Ειρήνη μου!!! Smile
Γεια στα χέρια σου κορίτσι μου φαίνεται υπέροχο το κέικ σου...
cheers cheers cheers
και πραγματικά όταν έχεις χρόνο και μπορεις θα περιμένουμε τη
συνταγή να το φτιάξουμε και από εδώ...

Φιλάκια I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΝΙΑ




Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Σεπ 22, 2010 8:34 am

κέικ με σιρόπι πορτοκάλι κανείς????
Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Image157v

Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τασούλα

Τασούλα


Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Σεπ 20, 2010 11:06 am

Αλεξάνδρα μου κάθε φορά μας εκπλήσεις ευχάριστα με τις δημιουργίες σου και την καταπληκτική εμφάνισή τους γεια στα χεράκια σου!!!!!!!!!!!!!! I love you Exclamation flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouventula.blogspot.com
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Σεπ 20, 2010 10:45 am

Βασω καλοσωρισες ,και νομιζω οτι το το Οσκαρ σου ανηκει ,τελειο το παγωτακι σου Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_cheers Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_cheers

οσο για σενα Αλεξανδρα,νομιζω οτι δεν χρειαζεται να σχολιασουμε την τουρτα σου.Ειναι χαρμα οφθαλμων,(γνωριζοντας οτι δεν υπαρχουν εργαλεια)οσο για την γευση αυτο ειναι σιγουρο οτι θα ειναι τελεια. Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_biggrin .Και σ΄ανωτερα λοιπον Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_cheers Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 19, 2010 8:57 pm

Kαλησπέρα κορίτσια!!!

Έχετε όρεξη για τουρτίτσα;



Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Dscn2190thumb8

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Dscn2186thumb9

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Dscn2187thumb10

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Dscn2188thumb9

I love you I love you I love you

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18, 2010 9:20 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Βάσω ΜΠΡΑΒΟ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Σου έγινε τέλειο!!!!
Καλοφάγωτο να είναι Βασούλα μου.
Γεια στα χέρια σου!!!!!!!

Ευχαριστούμε που δεν μας ξέχασες παίρνω μια ακρούλα,
να μείνει και για τους υπόλοιπους και φεύγω γλυκαμένη Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VassO




Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18, 2010 6:38 pm

είχα τάξει κομμάτι αν το φτιάξω....ορίστε λοιπόν ένα oscar γεύσης Smile Smile Smile

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Dsc00724dl

Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18, 2010 7:43 am

Μαργαριτα , Νοπη μου σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια,
Νοπη μου,ηξερα πως εχω πολλες απουσιες γι αυτο επρεπε να βαλω τα δυνατα μου να περασω την ταξη,πως θα περναγε ο χειμωνας μου με αλλους συμμαθητες; Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_sad Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_sad
Χαιρομαι ιδιαιτερα που τα καταφερα Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_cheers Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_cheers Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggy




Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16, 2010 10:54 pm

Tελειες Κοριτσια μπραβο!!!!!! cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16, 2010 8:25 pm

Κορίτσια ευχαριστούμε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για τα υπέροχα λόγια σας!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed

Υ.Γ Πέστε κι΄αλλα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nopoula

nopoula


Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16, 2010 7:23 pm

Κοριτσια τι να πω!!!!
Με στείλατε για παπαρούνες τωρα!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και στις δυο σας!
Δεν υπαρχουν λόγια για τις δημιουργίες σας!
Αλεξάνδρα,καλα για σένα το εχω πει άπειρες φορές!
Ευδοκία εχω μεινει άφωνη και με σένα!Εισαι και μεγάλο ταλέντο!
Υ.Γ.Ευδοκια,αν και με τοσες καλοκαιρινες απουσιες,άξια προβιβάστηκες φέτος την τάξη!
ΕΥΓΕ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16, 2010 11:58 am

Κορίτσια δεν έχω λόγια Smile
Μπράβο και στις δυο σας, είστε χρυσοχέρες !!!

Μήπως να μας κάνετε και μας κανά σεμινάριο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ana maria




Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010
Τόπος : Holland

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16, 2010 10:39 am

Ααααα,εσεις δεν τρωγεστε με τιποτα!! Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_lol
Αλλα οι τουρτες σας ειναι ολα τα λεφτα!!
Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Fresse καπως ετσι ειμαι τωρα κοιτωντας τις τουρτες αυτες!! Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Herz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16, 2010 10:36 am

Θα βάλω και άλλες φωτός μόλις μπορέσω για να δείτε και τον γαμπρό καλύτερα Very Happy Very Happy Very Happy Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16, 2010 10:34 am

Ειναι ζωγραφια η τουρτα. Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_cheers Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_cheers .Μηπως να κανουμε και κανα διαδυκτιακο σεμιναριο; Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_bounce Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τασούλα

Τασούλα


Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16, 2010 10:15 am

Κορίτσια τι αριστουργηματικές τούρτες είναι αυτές!!!!!!!!!!!!! δεν έχω λόγια μμμμμμμμμμμμμμ flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouventula.blogspot.com
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16, 2010 8:41 am

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Dscn1859thumb15


Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Dscn1837thumb10

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Dscn1840thumb10


Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Dscn1852thumb15







Έχει επεξεργασθεί από τον/την Aleksandra στις Πεμ Σεπ 16, 2010 1:53 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aleksandra




Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16, 2010 8:19 am

Ευδοκία είναι πανέμορφη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ελάτε να δοκιμάσετε!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 10 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Συνταγές απο...σπιτι!!! :: Ελάτε να φάμε!!! :: Κερναω γλυκο-
Μετάβαση σε: