Συνταγές απο...σπιτι!!!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Συνταγές απο...σπιτι!!!

Συνταγες και αλλα
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ελάτε να δοκιμάσετε!

Πήγαινε κάτω 
+9
ana maria
Aleksandra
ρενα ειρηνη
nopoula
Τασούλα
xrysa
Lena
Admin
Ευδοκια
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 3:59 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Sv100496thumb13fΔοκιμαστικά σας κερνάω Πίτσες πίτες! Laughing Laughing lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 1:30 pm

Τασούλα μου βέβαια και θα σου δώσω την συνταγή, και εγώ από την τηλεόραση την είδα και την έφτιαξα. Ο τρόπος που πλέκεται είναι ωραίος , τον έχω δοκιμάσει και σε τσουρέκι γεμιστό με νουτέλα . Γίνεται πολύ ευπαρουσίαστο.


Ευδοκία μου έχω μια αδυναμία στο τυράκι , φαίνεται μάλλον Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 12:33 pm

οτι πρεπει για την λιγουρα, Χρυσα, η τυροπλεξουδα σου Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin
ποικιλια μεγαλη βλεπω απο τυρολιχουδιες Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_smile Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τασούλα

Τασούλα


Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 12:12 pm

Χρύσα μου τέλεια η τυροπλεξούδα σου την συνταγή θα μας την δώσεις; Φαίνεται λαχραριστή!!!!!!!!!!!!!!!Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouventula.blogspot.com
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 10:19 am

Ευδοκία ωραίο το γλυκάκι να σαι καλά για το κέρασμα!!!


Να σας κεράσω και εγώ κάτι αλμυρό αυτή την φορά.
Μια τυροπλεξούδα Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_smile


Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 P1020179-1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τασούλα

Τασούλα


Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 8:38 am

Μπραβο Ευδοκία χαίρομαι που σας άρεσε το έφτιαξες πολύ ωραίο και βέβαια θα πάρω ένα κομματι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouventula.blogspot.com
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 7:06 am

Ευδοκία ΤΕΛΕΙΟ!!!!!

Είμαι σίγουρη οτι σας άρεσε...... Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_wink Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_wink Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_wink


Θα δοκιμάσω οπωσδήποτε!!!
Ευχαριστούμε για το υπέροχο κέρασμα Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_cheers

Γεια στα χεράκια σου Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 7:03 am

Ευδοκια έγραψε:
Kοριτσαρες καλημερα, Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin

το τιραμισου της Τασουλας ειναι ετοιμο ,κεραστητε για το πρωινο καφεδακι σας Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin


Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Dfghjjjjj083
ειναι πεντανοστιμο Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 7:01 am

Kοριτσαρες καλημερα, Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin

το τιραμισου της Τασουλας ειναι ετοιμο ,κεραστητε για το πρωινο καφεδακι σας Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin


Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Dfghjjjjj083
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Μάης 05, 2010 7:11 am

Να κεράσω κι εγώ,αν και τα δικά μου τα κεράσματα τα ξέρετε από πρίν...

Πιτάκια με μοτσαρέλα φέτα και ντομάτα

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Sv102625thumb13

Σας προτείνω να τα δοκιμάσετε είναι το κάτι άλλο Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 3:31 pm

Ευδοκία μου τι ωραίο το φαγητό σου!!! Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_eek Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_eek Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_eek

Και μου αρέσουν αυτά τα μπιφτεκάκια που δεν λέγεται Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_cheers Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_cheers Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_cheers Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τασούλα

Τασούλα


Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 2:49 pm

Μπράβο Ευδοκία πολύ ωραία τα έφτιαξες μιαμ μιαμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouventula.blogspot.com
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 2:38 pm

Λοιπον αυτα ειναι οτι εμεινε απο το μεσημεριανο μας φαγητο.
Αλεξανδρα ηταν τελεια Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Dfghjjjjj079η φωτογραφια τα αδικει αλλα απο γευση ειναι τελεια Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 1:37 pm

Εχει δίκιο η Ευδοκία από όλα μας έχεις σήμερα Τασούλα Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_wink

Να'σαι καλά να μας κερνάς νοστιμιές Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τασούλα

Τασούλα


Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 1:17 pm

Το φαγάκι μας ρύζι μπασμάτι με φιλέτο κοτόπουλο και κρέμα γάλακτος με μανιτάρια !!!!!!!!!!Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 11ky1og
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouventula.blogspot.com
Τασούλα

Τασούλα


Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 1:14 pm

Ευχαριστω πολύ Ευδοκία μου το γλυκάκι σου έγινε πολύ ωραίο και πολύ εύκολο γειά στα χέρια σου I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouventula.blogspot.com
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 1:10 pm

Κοριτσια σας ευχαριστω για τις ευχες σας. Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_smile Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_smile

Τασουλα σε βλεπω σημερα με πληρες μενου Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_smile Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_smile ορεκτικο λαχταριστο ,φαγακι σπεσιαλ αλλα και γλυκακι Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_lol Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_lol
Τυφλα να χει το κατι ψηνεται Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_lol Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_lol Περνεις 10 Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_wink Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_wink Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_wink Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τασούλα

Τασούλα


Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 1:05 pm

Η πιτούλα της Αλεξάνδρας μας Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 13yndkj
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouventula.blogspot.com
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 11:28 am

Πω!Πω! ωραία κεράσματα σήμερα Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim
Μπράβο κοριτσάρες Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim

Ευδοκία μου να χαίρεσαι την κούκλα σου να είναι γερή και τυχερή Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_cheers Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_cheers

Τασούλα τέλειο το γλυκό σου!!!Σας άρεσε;
Δεν είναι ευκολάκι;
Και super γευστικά!!!

Γεια στα χέρια σας περιμένουμε και άλλα.... Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Herz Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Herz Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Herz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τασούλα

Τασούλα


Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 10:00 am

Ελάτε το γλυκό της τεμπέλας .........πολύ ωραίο Ευδοκία μου και εύκολο.Γειά στα χέρια σου. Smile Smile Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 1z1a447
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouventula.blogspot.com
Τασούλα

Τασούλα


Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 9:38 am

Γειά στα χέρια σας κορίτσια θα πάρω λιγο απ'όλα Ευδοκία μου να την χαίρεσαι την κορούλα σου να είναι γερή και πολύχρονη I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouventula.blogspot.com
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 8:08 am

Χρόνια σας Πολλά Ευδοκία, πολύχρονη να ναι η κορούλα σου Smile
Γερή και καλότυχη στην ζωή της !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευδοκια

Ευδοκια


Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2010
Τόπος : Αργος - Αργολιδος

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 8:01 am



Οτι πρεπει Χρυσσα μου για το καφεδακι μας.Να σαι καλα.
Τι θα λεγατε και για λιγο τουρτα για τα γενεθλια της κορης μου Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_smile Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_smile ,γινεται
σημερα 15.


Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 P2130222

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 7:46 am

Χρύσα ευχαριστούμε πολύ που μας σκέφτηκες Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_biggrin
Το γλυκό σου είναι πανέμορφο και φυσικά θα τιμηθεί όπως του αξίζει Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_exclaim

Γειά στα χέρια σου καλή μου Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysa




Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2010

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 7:39 am

Είπα να αρχίσω γλυκά την εβδομάδα και να σας κεράσω κεκάκια με μπισκότα oreo για το καφεδάκι μας Smile


Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Mafins-1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τασούλα

Τασούλα


Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελάτε να δοκιμάσετε!   Ελάτε να δοκιμάσετε! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΚυρ Μάης 02, 2010 10:11 am

Χαίρομαι πολύ που σας άρεσε Αλεξάνδρα μου,λυπάμαι που δεν ήμουν χθες να σου απαντήσω στην ερώτηση σου σχετικά με τα ml της κρέμας αλλά με κάλυψε η Ευδοκία.Ευδικία όσο για το λάθος που λες οτι έκανες δεν με πειράζει καθόλου δεν έγινε και τίποτα.Αλεξάνδρα μου τέλεια η φωτό που έβγαλες ευχαριστώ πολύ. Very Happy Very Happy I love you I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouventula.blogspot.com
 
Ελάτε να δοκιμάσετε!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 13 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Συνταγές απο...σπιτι!!! :: Ελάτε να φάμε!!! :: Κερναω γλυκο-
Μετάβαση σε: